Toetajad

Konverents “Õppimine täna ja homme” saab toimuma tänu järgmistele toetajatele.

Tartu linn on konverentsi suurtoetaja

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital aitab Eestisse tuua Jay Johnsoni ja Argenis Angulo

Elamused ootavad Langel!
Lange Motokeskus on Põhjamaade suurimaid meelelahutuskeskusi, mis tagab igale külastajale positiivse emotsiooni ja kustumatu elamuse.  

Lange Motokeskus asub vaid 9 kilomeetri kaugusel Tartu linnast. Palju sõidurõõmu kiiretel kartidel nii väikestele kui ka suurtele.Loe lähemalt langemotokeskus.com.

Lucky Loores ootab sinu seltskonda luksuslik õhkkond, Tartu parim kokteilivalik ja palju erinevaid tegevusi, kus oma seltskonna võistlusvaim proovile panna: darts, piljard, rallisimulaator, pubipokker. Kui vajad kohta, kus viia läbi mõnda suuremat üritust ning enda suur tuba või kontor jääb väikeseks, siis tule korralda oma üritus Lucky Loores! vaata lisa: luckyloore.ee

Minikool on huvikool ja eelkool Tartus, kus huviringideks on põnevad ja arendavad valdkonnad, mille vastu lapsed ise on huvi tundnud. Minikool korraldab kunstikooli, eelkooli, laagreid erinevas vanuses lastele.

Vaata lisa: https://www.minikool.ee

Suutervis.eu on kvaliteetsete suuhooldustoodete müügile orienteeritud jaemüügibränd, mille eesmärgiks on pakkuda tooteid nii igapäevaseks suuhügieeniks kui katta ka kõige erinevamad vajadused suutervise parimaks tagamiseks.
Lisaks kaubamüügile jagame oma blogis uudiseid ning nõuandeid suuhooldusteemadel nii hambaarstidelt kui ka valdkonna juhtivatelt tootjatelt. Meie blogi leiad siit: https://www.suutervis.eu/blogi/

Tilk! on Eesti looduskosmeetika bränd ja sai alguse reisimisest. Asutaja Pille on mitmekülgne maailmaavastaja, kelle kirg looduskosmeetika vastu sai alguse olles puutunud kokku Hiina meditsiiniga. Kõik kreemid on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest ning need on parabeeni- ja mineraalõlidevabad ning neid ei ole katsetatud loomade peal. Tilk! looduskosmeetika on Pille viis eksportida Eestimaa puhast loodust ja ökoriigi mainet laia maailma. Avasta Eesti looduskosmeetika võlud! vaata lisa: https://tilk.bio/et

Meie suur kirg ja soov on, et inimesed oleksid rõõmsad ja õnnelikud ja maailm oleks üks tore koht. Seetõttu oleme pistnud pisikesed õnnekillud küpsistesse ja jagame neid suurima heameelega.
Usume, et kõik inimesed tahavad tegelikult olla õnnelikud ja luua õnne. Tahame Sulle selles abiks olla.

vaata lisa: www.onnekupsis.ee

Tartu Mill on eestimaine jahu ja jahutoodete tootja. Meil on valdkonna tipptehnoloogia ja parimad spetsialistid. Hindame kvaliteeti ja panustame sellesse!

vaata lisa: www.tartumill.ee

Juustukuningate missiooniks on arendada juustukultuuri Eestis ja tuua eestimaalasteni kvaliteetne juust mõistliku hinnaga. Esimese juustupoe avasime 2012 aastal ja tänaseks on meil poode lisaks eestile ka Soomes, Lätis ja Ukrainas.

Haapsalu on juba mitmele põlvkonnale andnud võimaluse tähistada suve nii nagu peab. Hoov Haapsalu annab abikäe, et see traditsioon ei hääbuks. 

Veeda sumedad suveõhtud meiega!

Vaata lisa siit

My Fitness AS alustas tegevust 2008. aasta märtsis ning on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides täna 18 spordiklubi üle Eesti. Meie klubides toimub üle 4 500 rühmatreeningu kuus ja valida saab rohkem kui 85 erineva stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele, kogenenud treenijatele, lastele, noortele, eakatele ning esindatud on maailmas tuntuks saanud programmid nagu LesMills, Zumba, TRX, Body ART jne. Meie missioon on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise.

vaata lisa: www.myfitness.ee

Autode kasutamine transpordivahendina on paljude inimeste jaoks vajalik ja isegi möödapääsmatu, aga me oleme veendunud, et seda saab teha ka keskkonda säästvalt. Oleme võtnud oma südameasjaks koolitada uusi sõidukijuhte kasutama oma autot säästlikult ja loodust hoidvalt. Meie õpikeskkond toetab sellist mõttelaadi suurepäraselt. Meie liiklusõpetajad on tunnustatud EcoDrivingu koolitajad ja me püüame oma õpilastele anda edasi parimad teadmised ja oskused sellest valdkonnast.

vaata lisa: https://onneleid.eu

Coca Cola on maailmakuulus karastusjooke tootev firma, mille ajalugu ulatub tagasi 1880.-sse aastatesse. Meil on hea meel, et ka meie konverentsi saab Coca Cola oma maistvate toodetega naudingut ja rõõmu lisada.

Vaata rohkem: https://www.coca-cola.ee/pealeht

Salvest on Tartu külje all tegutsev kodumaine toidutootja ning on alates 1946. aastast töötanud selle nimel, et igaüks saaks meie tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui ka oma perele. Salvesti sortiment on väga lai – valikus on ligi 200 toodet. Kusjuures paljusid neist oleme valmistanud sama retsepti järgi juba mitukümmend aastat.

Vaata lisa: https://www.salvest.ee

Car Glaze ehk Autokeemia.ee lehelt leiad laia valiku auto- ja tehnikahoolitsuskaupu lisaks erinevatele tehnikaseadmetele, survepesuritele ja autokosmeetikale.

Tutvu laia valikuga siin: www.autokeemia.ee

Green Bite OÜ on esimene ettevõte Eestis, mis tegeleb putukatest toidu tootmisega. Tahame edendada inimeste tervist, pakkudes kiirelt ja mugavalt tarbitavat täisväärtuslikku toitu, mis jätaks võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje.

Tutvu nende valikuga siin: https://www.greenbite.ee

LMP Advokaadibüroo eesmärgiks on pakkuda klientidele vaid parimat õigusabi. Suhtleme klientidega vahetult ja hoiame töö käigus kontakti.

Me seame esikohale kliendi huvid ja läheneme neile individuaalselt, et leida probleemidele sobivaim lahendus. Peame oluliseks õigusabi kiiret kättesaadavust.

Vaata lisa: https://lmp.ee

Kemitek OÜ on tegelenud aastast 2001 köögikeemia, autokeemia, puhastuskeemia ja koristustarvikute müügiga. Teenindame peamiselt professionaalseid kööke ja autopesulaid. 
Meie missiooniks on pakkuda parimaid lahendusi vastavalt kliendi konkreetsetele vajadustele. 

Klientide rahulolu oleme saavutanud tänu väga kogenud meeskonnale, kes suudab lahendada ka kõige keerulisemaid olukordi ja probleeme. Meie müügivõrk katab kogu Eesti territooriumi – esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Pärnus.