Konverentsist

Haridusinimesed, olge hoiatatud: kõnealuse konverentsiga raputame korralikult teie mugavustsooni ja argirutiini. Meil on nimelt andmeid, et õppimine ja õpetamine on lihtsamad, kui te seni olete arvanud. Tuleb lihtsalt välja selgitada, kuidas aju tahab, et teda treenitakse ning millised on kõige tõhusamad õppimise ja õpetamise kaasaegsed metoodikad. Muide, meil on niidiotsi ja abilisi, et aju salakambrite uksed avada.

Konverentsi oleme üles ehitanud lugudele. Tuntud ja vähem tuntud Eesti inimesed räägivad OMA õppimisega seotud loo, mure, kogemuse (“Räägi meile üks oma õppimisega seotud lugu!”). Me kogume need lühikesed videolood kokku ja tutvustame juba enne konverentsi kaasamõtlemiseks kõigile läbi sotsiaalmeedia. Konverentsi päeval saavad osalejad mõned neist lugudest/probleemidest endale lahendamiseks. Kas meie tippeksperdid tõttavad neile appi? 

Lihtsal probleemil võib olla väga keeruline lahendus. Keerulisel probleemil võib olla väga lihtne lahendus. Kuidas aju meiega trikitab? Miks ta seda teeb? Kuidas ma siis ikkagi PÄRISELT teda treenida saan? Millised on need kõige kaasaegsemad õpetamist soodustavad metoodikad ja parimad õppimist toetavad praktikad? Tõde selgub juba septembris JCI Estonia Aastakonverentsil Tartus!