Esinejad

REEDEL, 16. septembril

Grete Arro

Grete on Eesti haridus- ja keskkonnapsühholoog ning Tallinna Ülikooli teadur. Tema uurimishuvid on seotud õppimise erinevate aspektidega, peamiselt mõtlemise arengu, väärmõistete, motivatsiooni ja eneseregulatsiooniga, ühe huvifookusega ka keskkonnateadlikkuse mõtestamisel ja toetamisel.

Jaan Aru

Jaan on ajuteadlane, Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi kaasprofessor. Ta uurib aju, inimmõistust ja tehisintellekti ning on avaldanud üle kolmekümne teadustöö rahvusvahelises teaduskirjanduses. Tal on doktorikraad Max Plancki aju-uuringute instituudist Frankfurdis. Oma teadustöö eest on ta saanud Barbara Wengeleri auhinna, teaduse innuka populariseerimise eest aga pälvinud riiklikku tunnustust. 2009. aastal ilmus Jaan Aru sulest Talis Bachmanniga kahasse kirjutatud raamat «Tähelepanu ja teadvus» ning 2017. aastal ilmus väga populaarseks osutunud teos «Ajust ja arust».

Elina Malleus-Kotsegarov

Elina on Tallinna Ülikooli haridusdotsent ehk hariduspsühholoog. Ta on juba aastaid koos kolleegidega panustanud mitmesse üldpädevustega seotud hindamisvahendite loomise projekti ning loonud programmi Meie Maailm. Lisaks on ta Motiveeriva Intervjueerimise koolitaja.

Laupäeval, 17. septembril

Keira Keogh

Keira on vabakutseline käitumise konsultant ning tegutseb Iirimaal. Tal on üle 14 aasta kogemuse käitumise toetamise valdkonnas ning eriteadmised peamiselt autismi ja muude lisavajaduste valdkonnas.

Keira on JCI liige aastast 2013 ning endine JCI Ireland president. 2018 oli ta asepresident ning samal ajal juhtis ka JCI Euroopa oskus ja arenduskomisjoni.

Keira armastab oma tööd ning ta on viinud läbi mitmeid seminare erinevatel teemadel, näiteks avalik esinemine, ajaplaneerimine, esmalt juhi end, klassiruumi strateegiad!

Jay Johnson

Jay on rahvusvaheliselt tuntud esineja, kes on spetsialiseerunud käitumise ja organisatsiooni arenemise teemadele!

Ta on astunud lavale TEDx talks teemal “Kuidas toime tulla keeruliste inimestega”, mille Youtube videol on üle 3,5 miljoni vaatamise!

Argenis Angulo

Argenis on ajakirjanik, ettevõtja ja konsultant mitmetes ärilistes ühendustes. Ta on pärit Venezuelast ning õppinud paljudes mainekates ülikoolides üle maailma. Argenis liitus JCI-ga 2001. aastal ja on sealt alates täitnud mitmeid erinevaid rolle. Täna on ta auväärsel postitsioonil – JCI President 2022.